Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Co łaska" zapłacisz kartą. Ofiaromat stanie przy kościele w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 listopada 2019 r. o 18:02 Powrót do artykułu
oto tajemnica wiary - złoto, euro i dolary...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto wpadł na taki pomysł,mało mało i jeszcze raz mało .Wstyd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dam bo nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki biednym głupcom nieliczni żyją ponad stan!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy Kościół to nie organizacja z anonimowym tłumem i pseudo-duchowieństwem, ale rodzina - prawdziwi bracia i siostry w Chrystusie którzy w codziennym życiu też są rodziną i postępują na JEGO chwałę ........... " nie stawajcie się niewolnikami ludzi " - 1 list do Koryntian 7:23b ..... wmówiono ludziom, że bez organizacji religijnych czy różnych ludzi nie mogą mieć odpuszczonych grzechów, nie mogą być zbawieni, nie mogą mieć wiary ... W nowym przymierzu już nie potrzeba : "świętego budynku", "świętych dni" , " kasty kapłańskiej" , "świętych szat", "swiętego jedzenia"itd -- wielu osób jest niewolnikami czy to Watykanu, papieży czy niewolnikami organizacji Świadków Jehowy,Strażnicy itd. Nie potrzeba księży, papieży, Marii ani organizacji religijnych. Wystarczy żywy - wszechmogący JEZUS CHRYSTUS ... " I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni " - Dzieje Apostolskie 4:12 Biblia Warszawska ... " Jezus znowu powiedział do nich: Ja jestem światłością świata. Kto idzie za mną, nie będzie chodził w ciemności, ale będzie miał światłość życia " - Ewangelia Jana 8:12 Uwspółcześniona Biblia Gdańska - za nim nie księżmi i organizacjami.... " Jezus mu odpowiedział: Ja jestem drogą, prawdą i życiem " - Ewangelia Jana 14:6a - ON a nie papieże, Strażnice, organizacje itd ______________google : " wystarczalność Chrystusa upadek dogmatów maryjnych " _______ " Błędy w naukach Świadków Jehowy część 2 transfuzja i krwiodawstwo" __________"Jezus Stwórcą życia - informacja w DNA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy iść z duchem czasu! Dzięki pogonieniu komunistów Kościół wreszcie posiadł Polskę! A jak pogonimy lewaków, to nie tylko Głódź, zwany Flaszką, ale i każdy inny katabas będzie mógł zamieszkać w pałacu! A, co chamy myślicie, że dzieci gwałcimy tylko z przyjemności, a nie obowiązków duszpasterskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z komentarzy wynika że księża są niepotrzebni. To może jak ktoś zginie w wypadku, umrze w szpitalu lub ze starości, niech fadroma z pługiem przejedzie po polu wrzucic zgnilizne przysypac jak sowiety w Katyniu i zapomniec. komu potrzebne swieto z poczatku listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarne nieroby liczą na to że ciemny mocher po tych guslach pomyli 10 zl ze stowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy "napiernicza" na kościół, katolików i nazywa Lubelszczyznę katolskim ciemnogrodem - ale dzieci ochrzcił, ślub kościelny też był a za rok dzieci wysyła do komunii :) Taki nowoczesny opozycjonista :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ale nie dam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziala d...a slonca zagozala od goraca ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienażarte czarne sukienkoty !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie mocher tez warte z psem bedzie pełnił przed ofiartomatolem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś czuje ,że za starym dobrym obyczajem KK ,jak im dasz palec zeżrą reke ,karty będa masowo ginąc w paszczy czarnego automatu, po co moherom karty i mamona ? zabiorom ,żeby nie kusiała,,ajjjejujaidopsiodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To iście wspaniały pomysł. Przy okazji będzie wiadomo ile która owieczka dała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo podróżowałem po świecie, ale takiego cuda nigdzie nie widziałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zgadnę, to cudo stanie obok kościoła św Pawła ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacny i piękny pomysł. Istnieją przecież terminale zbliżeniowe, przenośne, niedrogie- ot, małe puzderko, łatwiej zbierać w czasie mszy. Kościół Święty zmienia się ewoluuje wraz z ludem Bożym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój znajomy "napiernicza" na kościół, katolików i nazywa Lubelszczyznę katolskim ciemnogrodem - ale dzieci ochrzcił, ślub kościelny też był a za rok dzieci wysyła do komunii :) Taki nowoczesny opozycjonista :)
 To tak jak moja sąsiadka. W kościele co niedziela w pierwszym rzędzie, ale jak kurw... w domu na starego... Taka tradycyjna polska katoliczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z komentarzy wynika że księża są niepotrzebni. To może jak ktoś zginie w wypadku, umrze w szpitalu lub ze starości, niech fadroma z pługiem przejedzie po polu wrzucic zgnilizne przysypac  jak sowiety w Katyniu i zapomniec. komu potrzebne swieto z poczatku listopada.
A co realnie ma wspólnego Święto Zmarłych z księdzem? Kościół zawładnął tym dniem, który jest świętem w praktycznie kazdej kulturze i wywodzi się z pogaństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...